AUTO CB spol. s r.o.
Nepomucká 119, 326 00 Plzeň

e-mail: kopecky@autocb.cz
tel.: 377 66 66 67, 30

 

TECHNOLOGIE

12/2012: Nový Fiat Panda 4x4 se podle prestižního britského magazínu TopGear stal SUV roku 2012

Porota TopGear Awards 2012 udělila prestižní mezinárodní ocenění SUV roku 2012 novému Fiatu Panda 4x4 především za jeho jízdní vlastnosti, komfort a off-roadové schopnosti.

Porota složená z redaktorů magazínu TopGear zvolila novou Pandu 4x4 z mnoha schopných a také výrazně dražších konkurentů. Zvláště ocenila nový revoluční dvouválec 0,9 TwinAir, který je spojen s manuální šestistupňovou převodovkou se sníženým rozsahem prvního převodového stupně. Tato kombinace poskytuje Pandě 4x4 excelentní trakci v terénu a sílu v prudkém stoupání. 
Více informací

2009: Eco:Drive sklízí významný úspěch

Inovativní technologie eco:Drive společnosti Fiat získala významné ocenění. Jedná se o zvláštní cenu Auto Expressu udělenou na New Car Awards 2009. Magazín Auto Express zdůrazňuje, jaký průlom eco:Drive představuje: „komplexní technologie za účelem snížení spotřeby paliva jsou zajisté záslužné, nicméně všichni si uvědomujeme, že to, jak je řízení úsporné, záleží především na řidiči. To je důvod, proč letos nemůžeme vynechat chytrý systém eco:Drive společnosti Fiat.“

Software eco:Drive získal řadu dalších mezinárodních ocenění včetně "Best Digital Technology" (Guardian Innovation Award 2009), "European Product Innovation Award" (Frost&Sullivan 2009), "Green Champion" (International Green Apple Awards 2009) a "Cyber Lyons - Grand Prix" na festivalu v Cannes. Je dostupný pro všechna vozidla značky Fiat, která jsou současně vybavena platformou Blue&MeTM.