AUTO CB spol. s r.o.
Nepomucká 119, 326 00 Plzeň

e-mail: kopecky@autocb.cz
tel.: 377 66 66 67, 30

 

Aktuality

RODINU SPECIÁLNÍCH VERZÍ 500 MIRROR LZE JIŽ OBJEDNÁVAT

Speciální série 500X Mirror, 500L Mirror a 500 Mirror zahrnují nejnovější technologie pro připojení chytrého telefonu k infotelematickému systému UConnect

 

Systém UConnectTM 7" HD (dotyková obrazovka s vysokým rozlišením) je připraven pro Apple CarPlay a Android AutoTM (dostupný pouze na vybraných trzích), díky čemuž dokáže zrcadlit prostředí chytrého telefonu na palubním displeji, takže řidič může využívat všechny výhody připojení a současně řídit bezpečně

 

Trojici speciálních modelů řady Mirror charakterizuje modrý odstín karoserie, který upozorňuje na jejich zaměření na technologie a konektivitu. Zcela nový model 500X Mirror vyniká jedinečným matně modrým odstínem Blue Jeans, matně chromovanými detaily, logem Mirror na sloupku, 17palcovými černými litými koly s diamantovou úpravou a xenonovými světlomety. V interiéru zaujme přístrojový panel v matně modrém odstínu Blue Jeans a nové speciální čalounění sedadel s modrým kontrastním prošíváním.

 

Exkluzivní model 500L Mirror je charakteristický novým dvoutónovým zpracováním v modrém odstínu Venezia s šedou střechou Maestro, chromovanými detaily, logem Mirror na sloupku, mlhovými světly a volitelnými 17palcovými litými koly s diamantovou úpravou.

 

Model 500 Mirror, který je určený generaci milénia, dostal nový sportovní nádech. K dispozici je ve všech odstínech řady 500 a také s novým modrým odstínem Italia Blue. Nová verze je charakteristická chromovanými detaily na předním nárazníku a krytech zrcátek, litými koly a mlhovými světly. K dispozici jsou dvě verze: hatchback s prosklenou střechou a kabriolet.

 

Od dnešního dne lze objednávat speciální modely Fiat 500 Mirror, 500X Mirror a 500L Mirror zahrnující nejnovější technologie v oblasti infotelematiky. Jsou určené zákazníkům, pro něž jsou nejnovější technologie a stálé připojení i na palubě vozu důležitou součástí života.

 

Každý z modelů má jedinečný vzhled a výbavu. Modely edice Mirror jsou opatřené důmyslným systémem UConnectTM 7" HD Live, který je ve standardu připravený pro použití Apple CarPlay a je kompatibilní s Android AutoTM. Tato důležitá evoluce uspokojí všechny, jež hledají lepší spojení osobních elektronických zařízení s automobilem

Systém UConnectTM 7" HD LIVE

 

Speciální modely 500 Mirror, 500X Mirror a 500L Mirror přicházejí ve standardu s novou generací systému UConnectTM se 7" dotykovou obrazovkou s vysokým rozlišením, rozhraním Bluetooth, funkcí audio streaming, čtečkou textových zpráv, rozpoznáváním hlasu, vstupy Aux a USB s integrací iPod a ovládáním na volantu. Na přání je pak k dispozici zadní parkovací kamera (pouze 500X a 500L) a nová integrovaná navigace TomTom 3D.

 

Uživatelé mohou zůstat ve spojení díky službám UConnectTM LIVE. Po stažení bezplatné aplikace UConnectTM LIVE z App Store nebo Google Play Store do svého chytrého telefonu může uživatel plně rozvinout výhody služeb UConnectTM LIVE, jež zahrnují streamování hudby prostřednictvím kanálů Deezer a TuneIn, zprávy z Reuters, připojenou navigaci TomTomLIVE a zůstat ve spojení s přáteli na facebooku a twitteru. A nechybí ani aplikace eco:Drive a my:Car, jež pomáhají šetřit palivo a zároveň chránit životní prostředí.

 

Apple CarPlay a Android Auto

 

Nejvýznamnějším prvkem systému UConnectTM ve verzích Mirror je integrace Apple CarPlay - nejchytřejšího a nejbezpečnějšího způsobu použití iPhonu během jízdy - a Android AutoTM, nového infotelematického systému, který umožňuje využít všechny funkce Google (dostupný pouze na vybraných trzích).

 

Apple CarPlay zobrazuje trasu optimalizovanou podle dopravních podmínek a může být využitý při realizování telefonických hovorů, otevírání textových zpráv a přehrávání hudby, aniž by jakkoliv snižoval pozornost na jízdu.

 

Systém je rovněž kompatibilní s Android AutoTM, který umožňuje pokračovat v aplikacích Android ve vozidle, a to tím, že aplikace a služby zobrazuje na hlavním displeji vozidla, čímž umožňuje bezpečný přísun všech informací. Řidič může využít Google MapsTM pro získání směrových instrukcí a snadno přistupovat k hudbě, multimediálnímu obsahu a oblíbeným aplikacím pro zasílání zpráv. Snadná a bezprostřední interakce se zařízeními zaručuje pohodlí při zachování stejného operačního systému. Výsledkem je nepřetržité připojení, bezpečná jízda, komfort na palubě a skvělá ergonomie.

 

Android Auto, Google Play a Google Maps jsou registrovanými obchodními značkami Google Inc.

 

Výbava a vzhled modelů 500 Mirror, 500X Mirror a 500L Mirror

 

Model 500 Mirror byl poprvé představen na ženevském autosalonu v roce 2017 a na trh byl uveden v dubnu téhož roku. Představuje ideální vůz pro generaci milénia, která miluje technologie a nepřetržité připojení. Fiat 500 Mirror se vrací v přepracované verzi.

 

Nová speciální série je k dispozici jako kabriolet a hatchback (s prosklenou střechou). Charakteristická je chromovanými vnějšími zpětnými zrcátky, předním nárazníkem s chromovanými detaily, logem Mirror na sloupku a exkluzivním modrým odstínem Italia Blue (volitelně). Zákazníci mohou vůz vybavit 16palcovými litými koly a mlhovými světly. V interiéru zaujmou kromě systému UConnectTM 7" HD Live, který je připravený pro funkci CarPlay a Android Auto, také nová, odvážnější sedadla (volitelně). Model 500 Mirror je k dispozici se všemi motorizacemi, jako nabízí výbava Lounge.

 

Další dvě speciální edice 500X Mirror a 500L Mirror vycházejí z výbavy Plus a jsou dokonalou směsicí stylu a technologií. Charakteristické jsou exkluzivními barevnými kombinacemi a specifickou standardní výbavou.

 

Model 500X Mirror má matně modrý odstín karoserie Blue Jeans (k dispozici volitelně) a vytříbené chromované detaily, včetně vnějších klik dveří, bočních lišt, rámečků mlhových světel, krytů zrcátek a střešních nosičů (na přání). Vzhled doplňují logo Mirror na sloupku karoserie, elegantní 17palcová černá kola s diamantovou úpravou a účinné xenonové světlomety.

 

Stejně svěží a mladistvý duch pokračuje i v interiéru, kde nalezneme čelní část přístrojového panelu v modrém odstínu Blue Jeans a nové čalounění s modrým prošíváním. Motorizace modelu 500X Mirror zahrnují zážehové motory 1.6 e-TorQ 110 k a 1.4 MultiAir 140 k s manuální nebo dvouspojkovou převodovkou a vznětový motor 1.6 Multijet 120 k s manuální nebo dvouspojkovou převodovkou.

 

Stejně vzrušující je i model 500L Mirror, který zavádí nové dvoutónové provedení v modrém odstínu Venezia s šedou střechou Maestro, chromovanými doplňky a kryty vnějších zrcátek v odstínu Maestro. Výsledek je okouzlující a vizuálně evokuje svět špičkových technologií. O tom svědčí i logo Mirror z leštěného hliníku. Výbavu této speciální edice doplňují mlhová světla a 17palcová litá kola s diamantovou úpravou. K dispozici jsou i další odstíny karoserie, modrá Denim, bílá Gelato, černá Cinema, šedá Moda a šedá Maestro, jež jsou kombinované s černou nebo bílou střechou a chromovanými kryty vnějších zpětných zrcátek.

 

Fiat 500L Mirror je vybaven řadou motorizací, které naplňují specifické potřeby zákazníků. K dispozici jsou zážehové motory 1.4 95 k a 1.4 TJet 120 k, dvoupalivové agregáty spalující benzin a LPG 1.4 TJet 120 k nebo benzin a zemní plyn 0.9 TwinAir Natural Power 80 k a také vznětové motory 1.3 MultiJet 95 k, rovněž s převodovkou Dualogic, a 1.6 MultiJet 120 k.