AUTO CB spol. s r.o.
Nepomucká 119, 326 00 Plzeň

e-mail: kopecky@autocb.cz
tel.: 377 66 66 67, 30

 

Aktuality

FIAT NA MEZINÁRODNÍM AUTOSALONU V ŽENEVĚ 2018

 
  • V expozici značky Fiat v Ženevě se představí rodiny S-Design a Mirror, které jsou odpovědí na nejnovější požadavky ve smyslu stylu, městské osobitosti a konektivity.
  • Světová premiéra nového modelu 124 Spider S-Design, který je ideální pro všechny, jež touží po emocích s otevřeným nebem nad hlavou, silném charakteru a dynamice. Roadster doplní modely 500X a Tipo ve verzích S-Design.
  • Modely 500X Mirror, 500 Mirror a 500L Mirror charakterizují technologie a styl. Vyznačují se infotelematickým systémem UconnectTM s funkcemi zrcadlení chytrých telefonů Apple CarPlayTM a Android AutoTM (na vybraných trzích) a také specifickými modrými odstíny karoserie a jedinečnými detaily.
  • Mirror představuje první speciální edici věnovanou celé rodině 500, evoluci ikony značky Fiat, jež po celém světě oslovila již miliony zákazníků.
  • Speciální série byly vždy jednou ze zvláštností značky Fiat, klíčem k úspěchu mnoha modelů řady Fiat a stojí i za tajemstvím věčného mládí ikony 500.

 

Značka Fiat se na mezinárodní autosalon v Ženevě vrací s plnější a kompletnější expozicí. Ústředním tématem budou rodiny S-Design a Mirror, které nabízejí odpovědi na nejnovější požadavky ve smyslu stylu, osobitosti a konektivity.

Autosalon v Ženevě bude svědkem premiéry modelu 124 Spider S-Design, jenž se představí po boku modelů Tipo hatchback S-Design a 500X S-Design. Všechna vozidla se vyznačují velmi odlišnými vlastnostmi a jsou určená řidičům, kteří chtějí vyjádřit svou dynamickou osobnost prostřednictvím vozidla s výraznou identitou.
Jinými slovy řečeno, modely S-Design jsou řešením pro všechny, jež hledají styl a výbavu v osobitém, moderním a dynamickém balení. V této výbavě se jedná o vozidla kombinující sportovnost, styl a svůdnost, která jsou schopna okouzlit na první pohled. Mají nezaměnitelnou osobitost, která odráží mladou a dynamickou povahu svých zákazníků. Vůbec poprvé dochází k tomu, že speciální série se rozšiřuje na celou modelovou řadu, přičemž zasahuje oba světy značky Fiat, tedy svět funkčních i emotivních vozidel.

Expozice značky Fiat v Ženevě ovšem nebude pouze o verzích S-Design. V expozici bude k vidění i rodina Mirror, první speciální série zahrnující celou rodinu 500. Speciální série patřily vždy ke zvláštnostem značky a byly klíčem k úspěchu mnoha modelů, zejména pak ikonického Fiatu 500. Ten vznikl v řadě verzí, jež prozkoumávaly nová teritoria a přispívaly k jeho věčnému mládí. Z těch nedávných zaslouží zmínku 500C by Gucci, 500 by Diesel, 500 Riva nebo 500 60th a Anniversary, jež byly věnované 60. výročí ikony značky Fiat.

Od svého uvedení boří Fiat 500 všechna zažitá pravidla trhu a dokazuje, že i malé vozidlo může vytvářet rodinu dostupných a atraktivních modelů schopných zajistit maximální osobitost a funkčnost a významným způsobem zasáhnout do dějin automobilového světa. Osmdesát procent všech modelů Fiat 500 je prodáváno mimo Itálii, přičemž tato ikona byla v roce 2017 lídrem na osmi trzích světa a v dalších sedmi se zařadila mezi nejprodávanější modely.

S modely 500L a 500X se Fiat 500 odklonil od tradiční klasifikace segmentů, neboť tato vozidla kombinují vlastnosti hned několika kategorií. Oba modely se přitom staly měřítkem svých segmentů. Rodina 500 tak nabízí tři různá vozidla ve smyslu poslání a osobitosti, čímž naplňuje požadavky všech zákazníků a rostoucí poptávku po nových formách. Přitom ale nadále sdílí originalitu a charakteristický vzrušující styl s ikonou Fiat 500.

Styl a technologie představují skutečně silné stránky nových speciálních sérií Mirror, jež zasahují do celé rodiny 500. Společným jmenovatelem těchto modelů je infotelematický systém UconnectTM Live se 7palcovou dotykovou HD obrazovkou a funkcemi zrcadlení chytrých telefonů Apple CarPlayTM a Android AutoTM (na vybraných trzích), jejichž posláním je učinit zážitek z jízdy naprosto navíc bezpečným.

Díky rodinám Mirror a S-Design splňuje značka Fiat nejnovější požadavky trhu a nabízí zákazníkům možnost vyjádřit svou identitu i vozidlem, které řídí. 
Expozice značky Fiat doplňuje široká škála doplňků a příslušenství vyvinutá a navržená značkou Mopar speciálně pro každý model.

 

Rodina S-Design

Fiat 124 Spider S-Design

Na autosalonu v Ženevě si odbývá světovou premiéru nový Fiat 124 Spider ve speciální sérii, která odráží dynamiku a sportovnost triumfálního dvoumístného roadsteru značky Fiat. Vůz ve stupni výbavy Luxury disponuje dalšími stylistickými detaily, které nepochybně osloví příznivce vysokého výkonu a výrazných emocí za volantem s otevřeným nebem nad hlavou. Mopar®, oficiální servisní partner značky Fiat ve smyslu služeb, náhradních dílů a originálního příslušenství, silniční asistence a péče o zákazníky, vybavil každý vůz exkluzivním balíčkem příslušenství. Nová kolekce zahrnuje ochranný oblouk, rám předního okna a kryty vnějších zpětných zrcátek v odstínu leštěné oceli. Tento jedinečný vzhled doplňují 17palcová lehká litá kola se speciálním designem, logo s trikolórou na zádi a sportovní červený pruh, který zvýrazňuje klasické tvary boků, nízké těžiště a pozici sedadel v blízkosti zadních kol, a vytváří tak nezaměnitelnou siluetu s proporcemi skutečného sportovního vozu.

A pokud by samotný styl nestačil, je zde ještě výbava, která je na vrcholu třídy. Fiat 124 Spider S-Design nabízí ve standardu čtyři airbagy, automatickou klimatizaci, rádio s MP3 přehrávačem, USB vstupem a čtyřmi reproduktory, dále kožená sedadla a volant, spodní část a okraj přístrojového panelu s viditelným prošíváním, tempomat a bezklíčový vstup a startování. Vozidlo zahrnuje rovněž systém aktivního zvednutí kapoty pro případ nehody s chodcem, dvojitou chromovanou koncovku výfuku a mlhová světla.

Emoce pak narůstají v okamžiku nastartování motoru. Fiat 124 Spider S-Design je vybaven spolehlivým zážehovým přeplňovaným čtyřválcem 1.4 s technologií MultiAir, který poskytuje výkon 140 k a točivý moment 240 Nm. Pohonná jednotka je spojena s šestistupňovou manuální nebo automatickou převodovkou. Výkonové parametry jsou rovněž úctyhodné, nejvyšší rychlost dosahuje 215 km/h a zrychlení z 0 na 100 km/h zabere jen 7,5 sekundy (214 km/h a 7,6 sekundy s automatickou převodovkou). Zavěšení modelu 124 Spider využívá dvojitá příčná ramena vpředu a víceprvkovou nápravu vzadu a bylo speciálně odladěné pro větší stabilitu při brzdění a v zatáčkách. Řízení s elektrickým posilovačem je přesné a má velmi dobrou odezvu. Odladění řízení a zavěšení ve spolupráci s lehkým rámem, rovnoměrným rozložením hmotnosti na nápravy a přeplňovaným motorem zajišťuje dynamický zážitek z jízdy. Hluk, vibrace a tvrdost (NVH) jsou na vynikající úrovni, k čemuž přispívá i akustické čelní okno.

Fiat 500X S-Design

Fiat 500X ve stupni výbavy S-Design představuje vítěznou kombinaci městské sportovnosti, stylu a svůdnosti, která ohromí na první pohled. Vůz má skutečně nezaměnitelnou osobitost, která odráží postoj současné mladé a metropolitně založené klientely.

Vůz vystavený v expozici v Ženevě, S-Design Cross, je vybaven vysoce výkonným zážehovým motorem 1.4 MultiAir o výkonu 170 k, automatickou devítistupňovou převodovkou DCT a pohonem všech kol. Jeho karoserie v matném odstínu zahrnuje exkluzivní detaily z leštěné oceli včetně bočních lišt, klik dveří, předního spoileru, rámečků zadních světel, kliky zavazadlového prostoru a krytů zrcátek. Vzhled doplňují zadní tónovaná okna. Vystavený vůz rovněž vyniká 18palcovými koly v dvoutónové povrchové úpravě. A nakonec jsou zde xenonové světlomety rovněž s leštěnou povrchovou úpravou, které modelu 500X poskytují dynamický a výrazný vzhled. Řada tmavých detailů charakterizuje také interiér, například přístrojový panel a lišty na středovém tunelu a obložení dveří. Specifická textilní sedadla S-Design se vyznačují logem v měděném odstínu.

Verze S-Design dodává nezaměnitelné eleganci modelu 500X dotek moderního stylu a sportovní osobitosti.

Fiat Tipo hatchback S-Design

Rodina Tipo zahrnující čtyřdveřový sedan a pětidveřový hatchback a kombi zaznamenala v roce 2017 pozoruhodné prodejní výsledky. Ve více než 50 zemích regionu EMEA bylo prodáno přes 180 000 vozidel. V evropském segmentu C zaznamenal model již druhý rok po sobě největší růst a dosáhl podílu na trhu ve výši 4,1 %. Je stabilním lídrem v Itálii s podílem 20,7 % a se 70 % prodejů mimo Itálii představuje druhou nejglobálnější řadu značky Fiat, hned po modelu 500. 
Tajemství úspěchu tkví v bezkonkurenční hodnotě poskytované kombinací výrazné osobitosti, jednoduché skladby řady, vysoké úrovně praktičnosti vyjádřené nejprostornějším interiérem a zavazadlovým prostorem v kategorii, a překvapivě nízké ceny a provozních nákladů.

Rodina S-Design by nebyla kompletní bez modelu Tipo S-Design, který je v Ženevě zastoupen pětidveřovým hatchbackem v šedém odstínu karoserie Metropoli. Vůz je okamžitě rozeznatelný díky osobité široké masce chladiče v černém odstínu Piano, která zdůrazňuje vzhled celé přední části. Agresivní vzhled doplňují bi-xenonové světlomety ve stejném provedení jako maska chladiče, které nabízejí až o 30 % větší výkon než standardní verze. Detaily v černém odstínu Piano se objevují i na hranách sportovních vstupů vzduchu, které obklopují mlhová světla, a na krytech vnějších zpětných zrcátek. Nová 18palcová litá kola s diamantovou úpravou dodávají vozu další porci dynamiky. Vůz doplňují tónová zadní okna a kliky dveří v barvě karoserie.

Interiér byl kompletně přepracován a nabízí sedadla a doplňky, které zvýrazňují osobitost modelu Tipo. Dvojité prošívání zdobí sedadla v kombinaci kůže a textilie, hlavici řadicí páky a volant. Přístrojový panel nabízí detaily v černém odstínu Piano a zdobí jej šedá lišta v celé šířce interiéru. Volant a rámeček řadicí páky mají stejně lesklý černý odstín jako přední část vozu.

Pod kapotou vystaveného modelu se ukrývá vznětový přeplňovaný motor 1.6 Multijet o výkonu 120 k, který je spojený s dvouspojkovou automatickou převodovkou. Výkon 120 k (88 kW) při 3750 ot./min a nejvyšší točivý moment 320 Nm při 1750 ot./min zajišťují výjimečnou pružnost a rychlou odezvu.

Verze S-Design je k dispozici v odstínech černá Cinema, šedá Coloseum, červená Amore a bílá Gelato. Nabídka motorů zahrnuje rovněž vznětový agregát 1.6 MultiJet o výkonu 120 k s manuální převodovkou, zážehový motor 1.6 E-Torq o výkonu 110 k s automatickou převodovkou a dvoupalivový agregát 1.4 T-jet spalující LPG a benzin o výkonu 120 k. Tato stylová verze se v krátké době rozšíří i na model Tipo kombi.

Kromě mnoha jedinečných estetických vlastností nabízí Tipo S-Design rovněž nejlepší technologie a konektivitu již ve standardu, a to včetně vysoce moderního infotelematického systému UconnectTM 7" HD Live s dotykovou obrazovkou s vysokým rozlišením a kapacitní technologií, jež umožňuje ovládání jako u tabletu. Ovládání na volantu umožňuje interakci se Siri díky technologii Siri Eyes. Ostatně Fiat Tipo S-Design poskytuje nejlepší možnosti konektivity v rámci řady Tipo. Standardní výbava zahrnuje funkce zrcadlení chytrých telefonů Apple CarPlayTM a Android AutoTM, jež motoristům umožňují používat chytré telefony ve vozidle bezpečně a intuitivně.

Apple CarPlayTM dovoluje uživateli přistupovat ke kompatibilnímu obsahu a aplikacím nacházejícím se v jejich iPhonu pomocí displeje rádia nebo hlasového ovládání. Motoristé si mohou prohlédnout směrové instrukce v aplikaci Maps, provádět telefonické hovory, přistupovat k textovým zprávám a poslouchat hudbu, aniž by spustili oči z vozovky.

Systém je kompatibilní také s Android AutoTM, který přenáší zážitek Android do vozidla prostřednictvím zrcadlení aplikací a funkcí na centrálním displeji. To uživateli umožňuje získávat informace, používat funkce Google a současně řídit snadno a bezpečně. Motoristé mohou také využít službu Google MapsTM pro získání směrových instrukcí, nebo přistupovat k hudbě a komunikaci s přáteli díky aplikacím zpráv.

Android Auto, Google Play a Google Maps jsou ochrannými známkami společnosti Google Inc.

 

Rodina 500 Mirror

Řada Fiat s nejlepšími možnostmi konektivity

Nová Rodina Mirror zapadá do dlouhé tradice značky Fiat, která zpřístupňuje špičkovou výbavu a technologie zjednodušující život řidiče i cestujících. Speciální série Fiat 500X Mirror, 500L Mirror a 500 Mirror jsou vybavené nejmodernějšími technologickými inovacemi, které motoristům umožňují prakticky a bezpečně propojit své chytré telefony s infotelematickým systémem UconnectTM.

V rámci rodiny Mirror může být 7palcový infotelematický systém UconnectTM HD Live (s dotykovou obrazovkou s vysokým rozlišením) integrován s funkcí Apple CarPlayTM a Android AutoTM, které uživatelům umožňují odrážet prostředí jejich chytrých telefonů na palubním displeji a používat všechny funkce zcela bezpečně. 
Ovladače na volantu a hlasové ovládání Sirri umožňují řidiči komunikovat s hlavními funkcemi Uconnect bez rozptylování.

Nové technologie tímto u rodiny Mirror ale nekončí. Řidiči mohou do svého vozidla instalovat inovativní systém Mopar Connect. Ten kombinuje dálkové asistenční služby a ovládání pro zajištění klidu na cestách a umožňuje nepřetržitou kontrolu vozidla prostřednictvím chytrého telefonu.

Na přání jsou pak k dispozici zadní parkovací kamera (pouze u 500X a 500L) a integrovaná 3D navigace TomTom.

Styl trojice vozidel byl inspirován světem technologií, počínaje karoseriemi v odstínech modré, která odkazuje na vysokou technologickou úroveň a konektivitu. Všechny tři verze vynikají také logem Mirror na sloupcích karoserie a řadou chromovaných detailů.

Nové speciální série 500 Mirror, 500X Mirror a 500L Mirror jsou navržené pro zákazníky, kteří se zajímají o svět konektivity a hledají poslední trendy v oblasti infotelematiky, ovšem se současným zaměřením na styl.

Fiat 500 Mirror je konkrétně určen generaci milénia a přichází ve verzi hatchback s prosklenou střechou a také ve verzi kabriolet. Fiat 500L je vozem pro rodiny, které chtějí být vždy připojené. Na přání lze vůz kombinovat s novým modrým odstínem Venezia s exkluzivní matně šedou střechou a 17palcovými litými koly s diamantovou úpravou. 500X Mirror je vozem pro mladé dynamické motoristy. Vyznačuje se zcela novým matným modrým odstínem karoserie Jeans, 17palcovými matně černými koly s diamantovou úpravou a bi-xenonovými světlomety. Uvnitř je charakteristický exkluzivní čelní částí palubní desky v modrém odstínu Jeans a novým speciálním čalouněním, které je v případě sedadel zvýrazněno modrým prošíváním.

Apple CarPlayTM a Android AutoTM

Snad nejvyspělejším prvkem systému UconnectTM verzí Mirror je integrace Apple CarPlayTM - nejchytřejší a nejbezpečnější způsob použití iPhonu ve vozidle - a kompatibilita s Android AutoTM, novým infotelematickým systémem navrženým pro využití všech funkcí Google.

Apple CarPlayTM dovoluje uživateli přistupovat ke kompatibilnímu obsahu a aplikacím ve svém iPhonu přes displej rádia nebo pomocí hlasového ovládání.
Díky aplikaci Maps může uživatel zobrazit směrové instrukce optimalizované na základě dopravních podmínek či vyvolat místa, která nedávno navštívil. Může rovněž provádět telefonické hovory, přistupovat k textovým zprávám a poslouchat hudbu, aniž by spustil oči z vozovky.

Systém je rovněž kompatibilní s Android AutoTM, který umožňuje zrcadlit aplikace a funkce z telefonu uživatele na displeji vozidla, takže řidič získá požadované informace během jízdy snadno a bezpečně.

Řidič může využít Google MapsTM pro získání směrových instrukcí a snadný přístup k hudbě, multimediálnímu obsahu a svým oblíbeným aplikacím pro zasílání zpráv. Snadná a bezprostřední interakce se zařízeními zaručuje pohodlí zachování stejného operačního systému i ve vozidle, nepřetržité připojení a bezpečné řízení, což znamená skvělou kvalitu pobytu na palubě a lepší ergonomii.
Android Auto, Google Play a Google Maps jsou ochrannými známkami Google Inc.

Fiat 500X Mirror

Nový Fiat 500X Mirror vycházející ze stupně výbavy Pop Star je dokonalou směsicí stylu a technologií a je charakterizován exkluzivními barevnými kombinacemi a specifickou standardní výbavou. Vůz vystavený na autosalonu v Ženevě je vyveden v osobitém matně modrém odstínu karoserie Jeans (k dispozici na přání) a s matně chromovanými detaily včetně klik dveří, bočních list, rámečků mlhových světel, krytů zrcátek a příplatkových střešních ližin. Vzhled je zvýrazněn logem Mirror na sloupcích karoserie, elegantními 17palcovými černými koly s diamantovou úpravou a účinnými xenonovými světlomety. Stejně svěží a mladistvý vzhled je patrný i v interiéru s čelní částí přístrojového panelu v exkluzivním modrém odstínu Jeans a novým čalouněním s modrým prošíváním.
Součástí standardní výbavy je 7palcový systém UconnectTM HD Live, který tak jako u všech modelů rodiny Mirror zahrnuje funkce Apple CarPlay a Android AutoTM.

Vystavený vůz je vybaven zážehovým motorem 1.4 MultiAir o výkonu 140 k v kombinaci s dvouspojkovou převodovkou DCT. Řada ovšem zahrnuje i zážehový motor 1.6 e-TorQ o výkonu 110 k, vznětové přeplňované motory 1.3 Multijet II 95 k a 1.6 Multijet II 120 k, rovněž s převodovkou DCT, a dvoupalivový motor 1.4 T-Jet spalující LPG a benzin o výkonu 120 k.

Fiat 500 Mirror

Fiat 500 Mirror se vrací do Ženevy v modernizované verzi vycházející ze stupně výbavy Lounge. K dispozici je ve verzi kabriolet, kterou reprezentuje i vystavený model, a také hatchback s prosklenou střechou. Nová speciální série vyniká elegantními chromovanými detaily, například kryty vnějších zpětných zrcátek a lištou na předním nárazníku, mlhovými světly, logem Mirror na sloupcích karoserie a exkluzivním modrým odstínem Azzurro Italia, který je nabízen alternativně k standardním barvám.

Interiér hostí řadu vynikajících prvků včetně 7palcového systému UconnectTM HD Live, který je standardem celé rodiny Mirror a zahrnuje funkce Apple CarPlay a Android AutoTM. Verze vystavená v expozici značky Fiat na autosalonu v Ženevě rovněž předvádí 16palcová litá kola a speciální sedadla Mirror, jež jsou nabízená alternativně. Vůz rovněž nabízí možnost objevit funkce nové služby Mopar Connect. Fiat 500 Mirror je k dispozici se všemi motorizacemi verze Lounge.

Fiat 500L Mirror

Fiat 500L Mirror vystavený na autosalonu v Ženevě představuje nové exkluzivní dvoutónové zpracování karoserie v kombinaci modrého odstínu Venezia a matně šedé střechy Combo a doplněn je chromovanými doplňky na předním a zadním nárazníku, bočních lištách a matně šedých krytech zrcátek. Výsledek je pozoruhodný a vizuálně evokuje svět špičkových technologií. To vše je „certifikováno" logem Mirror na sloupcích karoserie. Vystavené vozidlo je doplněno mlhovými světly, 17palcovými koly s diamantovou úpravou, přední loketní opěrkou, zadními parkovacími senzory s couvací kamerou a exkluzivním audiosystémem Beats. Pod kapotou se nachází dvoupalivový motor 1.4 T-Jet spalující LPG a benzin. Fiat 500L je k dispozici se všemi motorizacemi stupně výbavy Pop Star.

Mopar® Connect: vzdálené připojení, špičková ochrana

U nové řady Mirror je na přání nabízen systém Mopar Connect. Jedná se o inovativní soubor služeb připojení určených pro bezpečnost a dálkové ovládání vozidla, jež lze integrovat se službami Uconnect LIVE. Zákazníci, kteří si zvolí Mopar Connect, mají přístup k celé řadě doplňkových služeb přes aplikaci Uconnect LIVE. Ty zahrnují silniční asistenci nebo dokonce pomoc v případě nehody a lokalizaci vozidla v případě krádeže. Umožňuje rovněž dálkové ovládání některých funkcí, jako je zamykání nebo odemykání dveří či odeslání varovného hlášení v případě, že vozidlo překročí povolený rychlostní limit nebo předvolenou referenční zónu vyznačenou předtím na mapě. Mopar Connect umožňuje sledovat polohu zaparkovaného vozidla a informace o jeho stavu, například nabití akumulátoru, tlak v pneumatikách a hladinu paliva. Díky službám Mopar Connect má zákazník nepřetržitý přístup k údajům o vozidle a je informován o tom, zda a kdy je zapotřebí pravidelný nebo mimořádný servis. To znamená, že zákazník těží z větší bezpečnosti a ochrany a také klidu díky nepřetržité kontrole vozidla. To vše díky přístupu přes chytrý telefon.

 

Expozice Fiat

Expozice v Ženevě je připravena přivítat návštěvníky s typicky italskou elegancí a stylem. Jedná se o zbrusu novou expozici, která splňuje požadavky moderního designu. Na letošním autosalonu v Ženevě budou vozidla Fiat a Abarth vystavená v jedné expozici, což podtrhne spojení mezi oběma značkami. Tyto dva světy si zachovávají své charakteristické znaky a budou prezentované ve dvou snadno identifikovatelných oblastech expozice, avšak bez jasného oddělení. 
Plynulá a dynamická expozice prezentující oba světy bez zřetelných překážek bude zahrnovat multimediální obsah, který bude viditelný z každého úhlu expozice. Jeho cílem je zprostředkovat návštěvníkům poznávací cestu světy značek Fiat a Abarth.

Bude zde také specializovaný prostor, ve kterém se budou moci návštěvníci seznámit se světem originálního příslušenství Mopar. Pozoruhodná bude i expozice litých kol, které jsou k dispozici v 11 různých odstínech. Tímto způsobem se Mopar snaží nabídnout maximální možnosti personalizace, což je v dokonalém souladu s italskými tradicemi a nyní je v automobilovém průmyslu velmi rozšířená. 
V expozici a v jejím okolí budou distribuované také informativní letáky, které veřejnost seznámí s produkty FCA Bank, finanční společnosti specializované na oblast financování automobilů. Společnost působí na hlavních evropských trzích, ve Švýcarsku prostřednictvím společnosti FCA Capital Suisse SA, a podporuje prodej vozidel skupiny Fiat Chrysler Automobiles prostřednictvím inovativních finančních a leasingových produktů určených prodejcům, soukromým zákazníkům i společnostem.

 

Turín, 28. února 2018