AUTO CB spol. s r.o.
Nepomucká 119, 326 00 Plzeň

e-mail: kopecky@autocb.cz
tel.: 377 66 66 67, 30

 

UConnect

Multimediální systém UConnect s 5palcovou dotykovou obrazovkou umožňuje spravovat všechny hlavní mediální systémy vozidla, tzn. rádio, mobilní telefon, přehrávač nebo i-Pod. Systém byl navržen tak, aby připojení jednotlivých zařízení bylo maximálně jednoduché a rychlé.

Prostřednictvím systému UConnect lze poslouchat rádio nebo si pustit oblíbenou hudbu z mobilního telefonu. Díky hlasovému ovládání a ovladačům na volantu lze telefonovat a poslechnout si příchozí SMS zprávu bez nutnosti pustit ruce z volantu. Prostřednictvím integrace chytrého telefonu do palubního systému vozidla je možné komunikovat přes Facebook nebo Twitter, nebo získávat informace o dopravě či počasí v reálném čase.

eco:Drive LIVE

Prostřednictvím 5palcové dotykové obrazovky si lze v reálném čase prohlédnout i informace z eco:Drive LIVE. Tento software je poslední vývojovou fází aplikace eco:Drive, kterou Fiat vyvinul v roce 2009, a dodnes si našla přes 80 000 uživatelů. Systém dokáže analyzovat jízdní styl řidiče a poskytnout mu osobní tipy pro zlepšení. Díky tomu je možné dosáhnout 16procentní redukce spotřeby paliva i emisí CO2. Systém umí vyhodnotit styl jízdy dokonce v reálném čase a řidič tak může dosáhnout okamžitého zlepšení. Údaje o každé jízdě je možné také ukládat na paměť USB nebo telefon. Po analýze výsledků na PC obdrží řidič osobní tipy pro zlepšení stylu jízdy, díky čemuž může omezit produkci emisí až o 16 % a ušetřit za pohonné.

Navigace k rádiu UConnect

Rádio UConnect je také možné doplnit vestavěnou navigací navrhnutou ve spolupráci se společností TomTom. Jednoduchý a intuitivní systém, který Vám přináší mapy 45 evropských zemí do 5palcového, dotykového, barevného displeje s přednahranou sadou hlasových příkazů.
Navigace například disponuje funkcí IQ Routes: výpočet nejrychlejší trasy na základě průměrné rychlosti jízdy nebo Advanced Line Guidance: zjednodušené zobrazení křižovatek a dálničních křižovatek, které pomáhají řidiči zvolit si nejlepší jízdní pruh, pro správné udržení trasy. Taktéž včas upozorňuje na umístění na měření rychlosti v případě statických radarů.

S dokonalým pomocníkem, rádiem UConnect Nav, je radost cestovat!